ALS81H361DA450
CAP ALUM 360UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H361DA450
ALS81H361DA450 Hakkında
KEMET ALS81H361DA450, 360 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radyal can paketi içinde sunulur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömür garantisi verir. 100 Hz'de 2.4A, 10 kHz'de 6.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 100 Hz'de 427 mOhm, empedansı 262 mOhm'dur. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 360 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 427mOhm @ 100Hz
Impedance 262 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V