ALS81H304LM025
CAP ALUM 300000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H304LM
ALS81H304LM025 Hakkında
KEMET ALS81H304LM025, 300000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim için tasarlanmış, şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarıma sahiptir. 9mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine ve yüksek ripple akım kapasitesi (26.3A @ 10kHz) sunar. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür süresi garantilidir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, enerji depolama ve filtre devreleri gibi geniş bir yelpazede kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 300000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V