ALS81H303NS200
CAP ALUM 30000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H303NS
ALS81H303NS200 Hakkında
KEMET ALS81H303NS200, 30000µF kapasitansı ve 200V rated voltage ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, motorlar, LED aydınlatma sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 15mOhm ESR @ 100Hz ve 9000 saat ömür @ 105°C ile güvenilir performans sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışmak üzere tasarlanmış olup, 25.7A ripple current @ 10kHz kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda yüksek kapasitans gereksinimleri için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 30000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V