ALS81H301DA500
CAP ALUM 300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H301DA500
ALS81H301DA500 Hakkında
KEMET ALS81H301DA500, 300 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında işletilmek üzere belirlenmiştir. 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunar. 100Hz'de 706mOhm ESR ve 10kHz'de 5.2A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 706mOhm @ 100Hz
Impedance 522 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V