ALS81H223QM200
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H223QM
ALS81H223QM200 Hakkında
KEMET ALS81H223QM200, 22000 µF kapasitesi ve 200V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli radyal kutu paketlemesi ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 9000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. 18 mOhm ESR değeri ve 25.7 A ripple akım kapasitesi (10 kHz) ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V