ALS81H223NS250
CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H223NS250
ALS81H223NS250 Hakkında
KEMET ALS81H223NS250, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılan chassis mount tipi bir bileşendir. Screw terminals ile bağlantı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ESR değeri 15 mOhm @ 100Hz olup, ripple current kapasitesi 100Hz'de 20.9A, 10kHz'de 25.8A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V