ALS81H222DF250
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS81H222DF250
ALS81H222DF250 Hakkında
KEMET ALS81H222DF250, 2200µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleriyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 94mOhm ESR değeri ve 10.7A @ 10kHz ripple current kapasitesiyle yüksek frekanslı devrelerde kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saatlik yaşam süresi garanti eder. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel grade bir komponendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 94mOhm @ 100Hz
Impedance 61 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V