ALS81H183QH200
CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H183QH200
ALS81H183QH200 Hakkında
KEMET ALS81H183QH200, 18000 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilim ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal tasarıma sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 9000 saatlik ömrü garantiler. ±20% tolerans, 22 mOhm ESR ve 17 mOhm impedans değerleriyle 100 Hz'de 18 A, 10 kHz'de 22.8 A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V