ALS81H163QT400
CAP ALUM 16000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H163QT400
ALS81H163QT400 Hakkında
KEMET ALS81H163QT400, 16000µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kasa tasarımına sahiptir. ±20% tolerans, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 13mOhm ESR ve 10kHz'de 32.4A rms dalgalanma akımı kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V