ALS81H163QM250
CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H163QM
ALS81H163QM250 Hakkında
KEMET ALS81H163QM250, 16000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışan bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Şasi montajlı radial kutulu tasarımda screw terminallerine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 19 mOhm ESR değeri ve 14 mOhm impedansı ile düşük dirençli uygulamalara uygundur. 100 Hz'de 19.8 A ve 10 kHz'de 25.5 A ripple akımı kaldırabilir. 105°C'de 9000 saat ömür süresi garanti eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V