ALS81H162KE400
CAP ALUM 1600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H162KE
ALS81H162KE400 Hakkında
KEMET ALS81H162KE400, 1600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya tasarlanmıştır. Screw terminalli Radial Can paketinde sunulan bu kondansatör, şasi montajı için uygundur. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 7000 saat 105°C ömür değeri ile genel amaçlı endüstriyel ve güç uygulamalarında tercih edilir. 12 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi ve 92 mOhm ESR değerleri ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 100Hz
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V