ALS81H133NS350
CAP ALUM 13000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H133NS
ALS81H133NS350 Hakkında
KEMET ALS81H133NS350, 13000 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipinde vida terminalleriyle şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 18 mOhm ESR değeri ve 12 mOhms impedans karakteristiği ile düşük frekans (100 Hz'de 18.7 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 25.6 A) ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponetin, 105°C'de 9000 saatlik yaşam süresi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V