ALS81H132KE450
CAP ALUM 1300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H132KE
ALS81H132KE450 Hakkında
KEMET ALS81H132KE450, 1300 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajlı, vida terminalli radyal kasa ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu kondansatör, düşük ESR değeri (128 mOhm @ 100Hz) ile yüksek ripple akım kapasitesine (11.6 A @ 10 kHz) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 7000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. Yüksek güç uygulamalarında, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde tercih edilen bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 128mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V