ALS81H132DF350
CAP ALUM 1300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H132DF
ALS81H132DF350 Hakkında
KEMET ALS81H132DF350, 1300 µF kapasitansı ve 350 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip olan bu komponentin operating temperature aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. 6000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ESR değeri 117 mOhm @ 100Hz olup, high frequency ripple current kapasitesi 10.2 A @ 10 kHz'dir. Chassis mount konfigürasyonu ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır. ±20% tolerance ile sunulan bu komponentin radial can paketi ile PCB entegrasyonu kolaydır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 117mOhm @ 100Hz
Impedance 68 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V