ALS81H112DA200
CAP ALUM 1100UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H112DA200
ALS81H112DA200 Hakkında
KEMET ALS81H112DA200, 1100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Chassis mount radial can tipi kasa ile vida terminalleri içeren bu bileşen, genel amaçlı elektronik devrelerde enerji depolama ve güç kaynağı filtreleme işlevlerini yerine getirir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 236 mOhm @ 100Hz olup, 3.3A @ 100Hz ve 6.5A @ 10kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 236mOhm @ 100Hz
Impedance 159 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V