ALS81H103NT450
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H103NT450
ALS81H103NT450 Hakkında
KEMET ALS81H103NT450, 10000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu komponent, şasi montajı için vida terminallerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 9000 saatlik ömrü ile güvenilir performans sunar. 21 mOhm ESR değeri ve 14 mOhm impedansı ile düşük reaktans özellikleri vardır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 26.1 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 18.8 A @ 100 Hz'dir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek gerilim sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V