ALS81G824NS025
CAP ALUM 820000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81G824NS
ALS81G824NS025 Hakkında
KEMET ALS81G824NS025, 820000 µF kapasitansı ve 25V nominal voltajında tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu bileşen, düşük 6 mOhm ESR (100Hz'de) ve 8 mOhms impedans özelliği ile güç uygulamalarında, doğrulayıcı devreler, filtre ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 9000 saat ömür garantili kondansatör, 10 kHz'de 29.7A ve 100 Hz'de 29.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektrik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V