ALS81G223NT250
CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81G223NT250
ALS81G223NT250 Hakkında
KEMET ALS81G223NT250, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial, vida terminal paketinde sunulan bu kondansatör, ±20% tolerans ile -40°C ile +105°C arasında çalışır. 15mOhm ESR değeri ve 26.2A ripple current yeteneği ile yüksek enerji depolamayı gerekli uygulamalara uygundur. 9000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V