ALS81G163NJ200
CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81G163NJ200
ALS81G163NJ200 Hakkında
KEMET ALS81G163NJ200, 16000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajda çalışan bu komponentin vida terminalleri ile şasiye monte edilmesi sağlanır. ±20% tolerans ve 9000 saat ömür süresi (105°C'de) ile tasarlanmıştır. 25 mOhm ESR değeri ile düşük empedansa sahiptir. 10 kHz'de 20.5A ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, UPS sistemleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V