ALS81G113NF250
CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81G113NF
ALS81G113NF250 Hakkında
KEMET ALS81G113NF250, 11000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu polar kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ESR değeri 27mOhm @ 100Hz ve 19.9A ripple akım kapasitesi @ 10kHz ile güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve AC ripple bastırma uygulamalarında tercih edilir. 9000 saat ömür @ 105°C süresi ile endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlerde kullanılabilir. ±20% toleransı ile standart hassasiyet uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V