ALS81C912NS450
CAP ALUM 9100UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C912NS
ALS81C912NS450 Hakkında
KEMET ALS81C912NS450, 9100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama görevini yerine getirir. Şasi montajlı vida terminalli tasarımı, yüksek ripple akım kapasitesi (25.5A @ 10kHz) ve -40°C ile 105°C arasında çalışma aralığı ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve 9000 saat ömür ömrü (105°C) ile dayanıklı bir çözüm sunar. ESR değeri 22mOhm (@100Hz) olup düşük impedans özelliği sayesinde etkili filtre performansı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V