ALS81C823NS100
CAP ALUM 82000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C823NS100
ALS81C823NS100 Hakkında
KEMET ALS81C823NS100, 82000 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip chassis mount tasarımı ile endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 8mOhm ESR değeri ile düşük dirençli karakteristik gösterir. 100 Hz'de 27.6 A ve 10 kHz'de 29.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışmak üzere tasarlanmış olup, 105°C'de 9000 saat ömür süresi garantisinde sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V