ALS81C683QC063
CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C683QC
ALS81C683QC063 Hakkında
KEMET ALS81C683QC063, 68000 µF kapasitansı ve 63V voltaj derecelendirmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmıştır. Düşük ESR değeri (14 mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akımı kapasitesi (20.5A @ 10kHz) sayesinde güç uygulamaları, filtre devreleri, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V