ALS81C513NP100
CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C513NP
ALS81C513NP100 Hakkında
KEMET ALS81C513NP100, 51000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış, vida terminali ile şasi montajı için uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 10 mOhms impedans ve 11 mOhm @ 100Hz ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 9000 saat ömürlü bu kondansatör, 27 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 24.7 A @ 100 Hz düşük frekans ripple akımlarını destekler. Endüstriyel güç kaynakları, enerji dağıtım sistemleri ve büyük kapasiteli depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 51000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V