ALS81C512NP500
CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C512NP
ALS81C512NP500 Hakkında
KEMET ALS81C512NP500, 5100 µF kapasitesi ve 500V nominal voltajıyla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminali ile şasi montajı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin 9000 saatlik ömrü 105°C'de sağlanmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan üründe 100 Hz'de 48 mOhm ESR ve 36 mOhm impedans değerleri bulunmaktadır. 10 kHz'de 21.5 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V