ALS81C432QC350
CAP ALUM 4300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C432QC
ALS81C432QC350 Hakkında
KEMET ALS81C432QC350, 4300 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 49mOhm (100Hz)'dir. Chassis mount tipinde screw terminalleri bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 9000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 15.8A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V