ALS81C432NJ500
CAP ALUM 4300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C432NJ
ALS81C432NJ500 Hakkında
KEMET ALS81C432NJ500, 4300µF kapasitansı ve 500V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile şasi montajı için uygun olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) güvenilir çalışma sunar. 9000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. Düşük ESR değeri (56mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akımı kapasitesi (19.4A @ 10kHz) ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı kullanımlar için uygundur. ±20% tolerans ve Polar polarizasyon özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 56mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V