ALS81C432MF400
CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C432MF
ALS81C432MF400 Hakkında
KEMET ALS81C432MF400, 4300 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 38mOhm, impedansı 22mOhm'dur. Düşük frekansta 11.6A, yüksek frekansta ise 19.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V