ALS81C392NF500
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C392NF
ALS81C392NF500 Hakkında
KEMET ALS81C392NF500, 3900 µF kapasitesi ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 9000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 61 mOhm ESR ve 46 mOhms impedans değerleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 19 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi genel amaçlı elektronik sistemlerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 100Hz
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V