ALS81C303LM100
CAP ALUM 30000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C303LM
ALS81C303LM100 Hakkında
KEMET ALS81C303LM100, 30000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, enerji depolama ve filtre devreleri için tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile sabit monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür süresi garanti eder. 14 mOhm ESR değeri ve 12 mOhms impedansı sayesinde düşük frekans (100 Hz'de 21.7A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 25.3A) ripple akımlarını karşılayabilir. ±20% toleransla üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 30000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V