ALS81C272QC450
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C272QC
ALS81C272QC450 Hakkında
KEMET ALS81C272QC450, 2700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal montaj tipi ile şasi montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 9000 saatlik yaşam süresi (105°C'de) garantiler. 66mOhm @ 100Hz ESR ve ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltaj sistemlerinde tercih edilir. 15.7A @ 10kHz ripple current kapasitesi yüksek frekans uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V