ALS81C272LM500
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C272LM
ALS81C272LM500 Hakkında
KEMET ALS81C272LM500, 2700µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde vida terminalleri ile takılır. ±20% tolerans ve 8000 saat ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 80mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 18.8A, 100 Hz'de 10.5A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltajlı uygulamalarda işletilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V