ALS81C244NT063
CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C244NT063
ALS81C244NT063 Hakkında
KEMET ALS81C244NT063, 240000 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount konfigürasyonu ve vida terminalleri ile endüstriyel ekipmanlarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 7 mOhm ESR ve -40°C ~ 105°C geniş çalışma sıcaklık aralığı ile güvenilir performans sağlar. 9000 saat ömrü (105°C), 30.2 A ripple akımı (10 kHz) kapasitesi yüksek güç uygulamalarında etkin çalışmasını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 240000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V