ALS81C153QW350
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C153QW
ALS81C153QW350 Hakkında
KEMET ALS81C153QW350, 15000 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V derecelendirilmiş voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vidalı terminal bağlantısı içerir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans gösterir. 105°C'de 9000 saatlik yaşam süresi ile endüstriyel ve genel amaçlı kullanımlar için uygundur. ESR değeri 16mOhm @ 100Hz olup, yüksek frekans riple akım 30A @ 10kHz, düşük frekans riple akım 21.9A @ 100Hz kapasitesi bulunmaktadır. Gücü düzenlemede, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V