ALS81C133NS350
CAP ALUM 13000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C133NS350
ALS81C133NS350 Hakkında
KEMET ALS81C133NS350, 13000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% tolerans ve 9000 saatlik ömür (105°C'de) sağlar. 18 mOhm ESR değeri ve 25.6 A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V