ALS81C123NS400
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81C123NS400
ALS81C123NS400 Hakkında
KEMET ALS81C123NS400, 12000 µF kapasitesi ve 400V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türüne sahip chassis mount uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve 18mOhm ESR değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 9000 saat ömürlü tasarımı bulunur. 25.7A @ 10kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında, 18.9A @ 100Hz ile düşük frekans devrelerinde kullanılabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V