ALS81A914QW025
CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A914QW
ALS81A914QW025 Hakkında
KEMET ALS81A914QW025, 910000 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantısına sahip bu komponent, 5mOhm ESR değeri ve 7mOhm impedansı ile düşük direnç özellikleri sunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi verilen bir üründür. 10 kHz'de 35.6A ve 100 Hz'de 34.9A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, düşük frekans ripple current işlemleri ve yüksek kapasitans gerektiren DC filtreleme uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 910000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V