ALS81A912QH350
CAP ALUM 9100UF 20% 350V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS81A912QH350
ALS81A912QH350 Hakkında
KEMET ALS81A912QH350, 9100 µF kapasitansına sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radyal can türü gövdede sunulur. 25 mΩ @ 100Hz ESR değeri ile düşük empedans özellikleri gösterir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür sağlar. 10 kHz'de 22.5A rms ripple akım kapasitesine ve 100Hz'de 16A rms ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V