ALS81A822QP450
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A
ALS81A822QP450 Hakkında
KEMET ALS81A822QP450, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygun olup, chassis mount tipi vidalı terminallere sahiptir. ±20% tolerans ve 24 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 9000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 27.4 A ripple akım kapasitesi, yüksek güçlü endüstriyel ve profesyonel ekipmanların tasarımında kullanılması için uygun özellikleri içerir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V