ALS81A622NW500
CAP ALUM 6200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A622NW
ALS81A622NW500 Hakkında
KEMET ALS81A622NW500, 6200 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısı ile uygulanır. 40mOhm ESR ve 30mOhm impedans değerleriyle güç kaynakları, enerjilendirme devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 23.3A ripple current kapasitesi @ 10kHz ile yüksek frekans ortamlarında çalışabilir. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığı aralığında 9000 saat ömür sağlar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V