ALS81A622NJ400
CAP ALUM 6200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A622NJ
ALS81A622NJ400 Hakkında
KEMET ALS81A622NJ400, 6200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransında üretilmiştir. Vida terminalli Chassis Mount tipi kasa ile sağlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. 30 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 9000 saatlik yaşam süresi garanti eder. 10 kHz'de 20.5 A ve 100 Hz'de 13.8 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V