ALS81A432QC350
CAP ALUM 4300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A432QC
ALS81A432QC350 Hakkında
KEMET ALS81A432QC350, 4300µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı kullanımlar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 9000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 49mOhm ESR değeri ve 31mOhms impedansı ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımı özellikleri (10.6A @ 100Hz, 15.8A @ 10kHz) bulunmaktadır. ±20% kapasitans toleransı ile sunulan bileşen, endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V