ALS81A392NF500
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A392NF
ALS81A392NF500 Hakkında
KEMET ALS81A392NF500, 3900 µF kapasitansı ve 500V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. ESR değeri 61 mOhm @ 100Hz olup, ±20% tolerans içerisinde üretilmiştir. 10 kHz'de 19 A ripple akım ve 100 Hz'de 12.2 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 105°C'de 9000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 100Hz
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V