ALS81A223QM200
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A223QM
ALS81A223QM200 Hakkında
KEMET ALS81A223QM200, 22000 µF kapasitansı ve 200V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı şasi montajı için tasarlanmış bu komponent, 18 mOhm ESR ve 15 mOhm impedans değerlerine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisi sunur. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 25.7 A ve 100 Hz'de 20.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve yüksek kapasitans gerekliliği olan sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V