ALS81A163NJ200
CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A163NJ200
ALS81A163NJ200 Hakkında
KEMET ALS81A163NJ200, 16000 µF kapasitesi ve 200V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can kasa tipi, vida terminalleri ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri içinde, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisi sunar. 25 mOhm ESR değeri ve 19 mOhm impedans ile düşük frekans (100Hz'de 16.2A) ve yüksek frekans (10kHz'de 20.5A) ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V