ALS81A153DE063
CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A153DE063
ALS81A153DE063 Hakkında
KEMET ALS81A153DE063, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V voltaj değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı tasarımı ve vida terminal bağlantıları ile endüstriyel ve güç kaynağı uygulamalarına uygundur. ±20% toleransı ile 6000 saatlik ömür süresi 105°C'de sağlanır. 30mOhm ESR değeri ve 13.7A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi ile güç taşıyan devreler için uygun hale getirilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V