ALS81A134NP063
CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A134NP063
ALS81A134NP063 Hakkında
KEMET ALS81A134NP063, 130000µF kapasitansı ve 63V rated voltage'ına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminallere sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 8mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlayan komponent, yüksek ripple akım kapasitesine (27.8A @ 10kHz) ve geniş çalışma sıcaklık aralığına (-40°C ~ 105°C) sahiptir. 9000 saatlik yaşam süresi 105°C'de garanti edilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V