ALS81A132KE450
CAP ALUM 1300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81A132KE
ALS81A132KE450 Hakkında
KEMET ALS81A132KE450, 1300 µF kapasitansına ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli chassis mount yapısı ile sabit uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 100Hz'de 128 mOhm ESR ve 10 kHz'de 11.6 A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel güç sistemleri, isı giderme uygulamaları ve genel amaçlı filtre devrelerinde kullanılır. Radyal, kutu tipinde paket şeklindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 128mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V