ALS80U822NT500
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80U822NT500
ALS80U822NT500 Hakkında
KEMET ALS80U822NT500, 8200 µF kapasitansına ve 500 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radyal kasa ile sunulur. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sağlar. ESR değeri 100 Hz'de 31 mOhm, düşük empedansı 24 mOhm'dur. 10 kHz'de 25.2 A ve 100 Hz'de 17.9 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V