ALS80U752NP400
CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80U752NP400
ALS80U752NP400 Hakkında
KEMET ALS80U752NP400, 7500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilime sahip bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 9000 saatlik ömür 105°C'de garantilidir. ESR değeri 100Hz'de 26mOhm, empedans 16mOhms olup, 22.5A ripple akım kapasitesi 10kHz'de sağlanır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V